Diagnostyka oleju

K-TECH od 2004 roku jest oficjalnym przedstawicielem firmy MARTECHNIC w Polsce.

MARTECHNIC to niemiecka firma z siedzibą w Hamburgu, specjalizująca się w produkcji urządzeń badawczych umożliwiających testowanie paliw, oleju napędowego, smarowego i hydraulicznego.

Oferowane urządzenia służą do wykonania prostych, szybkich i samodzielnych testów diagnostycznych pozwalających na natychmiastową ocenę stanu oleju ułatwiających podjęcie ważnych decyzji i odpowiednich działań w krótkim czasie. Obsługa urządzeń i analiza uzyskanych wyników nie wymaga specjalistycznej wiedzy, co oszczędza obsłudze nieuniknionych postojów związanych z innymi czasochłonnymi metodami.

Proponowany wysokiej klasy asortyment został opracowany w celu określenia m.in.

  • zawartości wody w oleju (WIO Check),
  • zawartości zasadowości w oleju (ALCACheck),
  • uzyskania bezpośredniego wskazania zawartości wody resztkowej i zasadowości w oleju w codziennej eksploatacji (TWIN Check),
  • ustalenie punktu zapłonu olejów mineralnych,
  • wykrycia cząstek nierozpuszczalnych, ewentualnych źródeł zanieczyszczeń,
  • lepkość oleju smarowego (JUNG Check)

Wykorzystywana w testerach obecnie trzecia generacja odczynników z linii WA-SOL jest przełomem jeżeli chodzi o bezpieczeństwo transportowania jak i użytkowania.

W ofercie można znaleźć zarówno pojedyncze produkty, jak i zestawy w walizkach do profesjonalnego użytkowania.

Zestawy testowe skierowane są głównie do armatorów, elektrowni, producentów maszyn, firm naftowych, branży produkcyjnej, transportowej, kopalń i wszędzie tam gdzie jakość stosowanych olejów przekłada się na bezawaryjną pracę i żywotność urządzeń.

TWIN CHECK TWIN CHECK