Transport i spedycja

Od 2001 roku K-TECH świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi w transporcie krajowym i międzynarodowym (ładunki cało pojazdowe, doładunki, drobnica). Gwarantuje terminowe dostawy, ubezpieczenie ładunków, wysoką jakość świadczonych usług, niezawodność, całodobowy monitoring pojazdu GPS, profesjonalne i indywidualne podejście do klienta, natychmiastową realizację zleceń, rzetelną pomoc zapewnia dyspozycyjna i doświadczona kadra spedytorska oraz wysoko wykwalifikowani kierowcy.

Zwiększający się wolumen, częstotliwość dostaw oraz różnorodność przewożonych ładunków to codzienne zadania, które przed K-TECH SPEDYCJĄ stawia coraz szersze grono klientów.

Dział spedycji spełni wszelakie potrzeby logistyczne Waszej firmy w oparciu o długoletnie doświadczenie na rynku transportowym, a także dzięki współpracy z renomowanymi przewoźnikami. Umożliwia doradztwo w zakresie doboru metody i trasy przewozu, kompletacji odpowiednich dokumentów, nadzoru nad załadunkiem, załatwieniem formalności oraz zawieraniem umów z należytym przewoźnikiem.

transport i spedycja
Pieczęć TimoCom CashCare TimoCom – w trosce o środowisko naturalne i społeczeństwo