O firmie

Powstała w 2001 roku firma K-TECH zajmuje się dostawą wysokiej jakości części zamiennych oraz kompletnych urządzeń dla jednostek pływających, przemysłu morskiego a także serwisem urządzeń technicznych. Dzięki ścisłej współpracy z firmami partnerskimi w Niemczech, Rosji, Japonii, Korei i Chinach zapewnia produkt najwyższej jakości.

Możliwości magazynowania i kompletacji dostaw w poszczególnych krajach pozwala na maksymalne skrócenie terminu dostawy jak i zminimalizowanie kosztów transportu. Dostarczenie wysokiej jakości towarów i usług jest priorytetem w codziennej działalności na światowym rynku zaopatrzenia technicznego statków.

Otwartość na nowoczesne rozwiązania techniczne przyczyniła się do podjęcia współpracy handlowej z firmą MARTECHNIC. Od 2004 roku K-TECH jest jedynym oficjalnym przedstawicielem w Polsce, oferującym szeroką gamę urządzeń do diagnostyki oleju.

W celu podniesienia bezpieczeństwa i jakości dostaw został rozwinięty własny segment transportu drogowego. Od 2007 roku K-TECH TRANSPORT jest licencjonowanym przewoźnikiem drogowym w Unii Europejskiej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, stale powiększającemu się gronu klientów w 2012 roku został stworzony nowy segment działalności K-TECH SPEDYCJA.